Location : Home > U > UKL1E151MPDANA
UKL1E151MPDANA
Share on FacebookShare on Facebook
UKL1E151MPDANA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL1E151MPDANA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 150uF 85c 10x12.5 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UKL1E151MPDANA CAP ALUM 150UF 20 25V RADIAL 98130 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UKL1E151MPDANA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 150uF 85c 10x12.5 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN1.34BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.34" BLACK 100'