Location : Home > U > UPW1A272MHD
UPW1A272MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1A272MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1A272MHD CAP ALUM 2700UF 10V 20 RADIAL 7128 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
UPW1A272MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 2700uF 12.5x25 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com