Location : Home > 5 > 520T25HT16M3690
520T25HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 31845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1760732001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760732001 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1760732001 Weidmuller 298210 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com