Location : Home > 5 > 520T25HT16M3680
520T25HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139720 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 31945 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139720 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57369 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
813-22-008-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-008-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 08 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-008-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 08 POS .177 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com