Location : Home > D > DSC1001AI1-025.0000T
DSC1001AI1-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI1-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI1-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 88550 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001AI1-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57329 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI1-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41905 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-1546963-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks TERM BLOCK ASSY
5-1546963-9 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546399-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546399-2 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546399-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546399-2 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 13POS R/A .375 EKT Electronics Co., Ltd
432302-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0386907628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
813-S1-020-30-014101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-020-30-014101 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-020-30-014101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-020-30-014101 Preci-Dip 298130 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-033-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-033-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-033-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 33POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-033-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 33POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-033-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 33POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
10087119-216LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10087119-216LF Amphenol FCI 157160 2016+ CONN FFC Unitronix Electronics Limited
10087119-216LF Amphenol FCI 299090 2016+ CONN FFC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0521170242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.197" (5.00mm)
1838543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1838543 Phoenix Contact 157230 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1838543 Phoenix Contact 299190 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-112-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-112-01-666101 Preci-Dip 157610 2016+ CONN HDR 12POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-112-01-666101 Preci-Dip 288650 2016+ CONN HDR 12POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
928343-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)