Location : Home > 5 > 520R15HT20M0000
520R15HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R15HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139410 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31635 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139410 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57059 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 98870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3050028 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
3050028 Phoenix Contact 147780 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3050028 Phoenix Contact 288850 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387801520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
SEIFX-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
SEIFX-4 Curtis Industries 157120 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEIFX-4 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEIFX-4 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-106-02-T-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
SSQ-106-02-T-S-RA IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-106-02-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 6POS SGL R/A TIN EKT Electronics Co., Ltd
SSQ-106-02-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 6POS SGL R/A TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
SSQ-106-02-T-S-RA NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792919 Phoenix Contact 157540 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1792919 Phoenix Contact 297910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436400500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
430112-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430112-23-0 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0533132665 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
281742-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
281742-5 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
281742-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1971030-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV
1-1971030-2 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Unitronix Electronics Limited
1-1971030-2 TE Connectivity AMP Connectors 295550 2016+ 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Renxim Technology Limited. sales@renxim.com