Location : Home > 5 > 520R15HT26M0000
520R15HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R15HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139310 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139310 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 98670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453446 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
540-99-068-17-400000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 68POS TIN-LEAD
540-99-068-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
540-99-068-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147770 2016+ CONN SOCKET PLCC 68POS TIN-LEAD Unitronix Electronics Limited
540-99-068-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287490 2016+ CONN SOCKET PLCC 68POS TIN-LEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-126 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold