Location : Home > D > DF60-4P-10.16DS(26)
DF60-4P-10.16DS(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-4P-10.16DS(26) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-147105-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold