Location : Home > 5 > 520N20HT13M0000
520N20HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N20HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 140180 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 32405 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 140180 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57829 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-144-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
A30711204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A30711204 Eaton 157860 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30711204 IC 40460 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30711204 NEW 97310 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776433001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776433001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776433001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 9POS 180 TIN 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1776433001 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
SSQ-125-03-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
310-83-123-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-123-01-640101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-123-01-640101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-22-005-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-005-30-007101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-005-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-005-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 05 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-005-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 05 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF1B-5P-2.5DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
DF1B-5P-2.5DSA(01) HIROSE 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF1B-5P-2.5DSA(01) HIROSE 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DF1B-5P-2.5DSA(01) N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF1B-5P-2.5DSA(01) N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
19-09-2099 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.264" (6.71mm)
19-09-2099 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
640389-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
640389-8 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
640389-8 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
640389-8 STOCK 45210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5439442 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)