Location : Home > 5 > 520M20HT40M0000
520M20HT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M20HT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139300 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 31525 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139300 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 56949 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 98290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-87-147-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-147-41-001101 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-147-41-001101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-147-41-001101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com