Location : Home > D > DF1B-5P-2.5DSA(01)
DF1B-5P-2.5DSA(01)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-5P-2.5DSA(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-5P-2.5DSA(01) CONN HEADER 5POS 2.5MM STR GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-5P-2.5DSA(01) Original&New 28000 HIROSE 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DF1B-5P-2.5DSA(01) 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3049835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3049835 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3049835 Phoenix Contact 147740 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3049835 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-042-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
833-87-080-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
126-93-328-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD