Location : Home > 5 > 520L25HT16M3690
520L25HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520L25HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 31835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139610 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
36-6823-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN
36-6823-90T Aries Electronics 147810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-6823-90T Aries Electronics 294850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-120 FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
63453-120 FCI 8000 2012+ CONN RECEPT 20POS 2MM STR DL PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
63453-120 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1883860 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1883860 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883860 Phoenix Contact 147650 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1883860 Phoenix Contact 297710 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-021-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-021-20-442101 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-021-20-442101 Preci-Dip 156940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1826403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1826403 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1826403 Phoenix Contact 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1847835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole