Location : Home > 5 > 520L25HT16M3680
520L25HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520L25HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 31935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139710 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0443670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
432603-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432603-10-0 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430305-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)