Location : Home > B > BZX84-C15,215
BZX84-C15,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-C15,215 distributors
OSTYK40113230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40113230 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40113230 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A20421003R50 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A20421003R50 Eaton 157570 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20421003R50 IC 40470 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20421003R50 NEW 93200 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-033-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-033-10-230101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-033-10-230101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-43-103-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-43-103-41-105000 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P20-0345R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
P20-0345R Harwin Inc. 147290 2016+ 2POS PISTON CONN Unitronix Electronics Limited
P20-0345R IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P20-0345R NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1747960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1747960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1747960000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 28POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1747960000 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
8-102203-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1627370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627370000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627370000 Weidmuller 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0010112034 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)