Location : Home > 4 > 4306R-101-560LF
4306R-101-560LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-560LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-560LF RES ARRAY 56 OHM 5 RES 6SIP 583000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-560LF RES ARRAY 56 OHM 5 RES 6SIP 583000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4306R-101-560LF Resistor Networks & Arrays 6pin 56ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com