Location : Home > 4 > 4306R-101-682LF
4306R-101-682LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-682LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 5 RES 6SIP 582900 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 5 RES 6SIP 582900 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4306R-101-682LF Resistor Networks & Arrays 6pin 6.8Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com