CW0104R640JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 4.64 OHM 13W 5% AXIAL
CW0104R640JE123 IC 39970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0104R640JE123 Vishay Dale 1322200 2015+ RES 4.64 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com