Location : Home > 4 > 4306R-101-102LF
4306R-101-102LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-102LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-102LF RES ARRAY 1K OHM 5 RES 6SIP 899500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-102LF Resistor Networks & Arrays 6pin 1Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4306R-101-102LF DIP 10166 BOURNS 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
4306R-101-102LF 166 BOURNS 06+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM