Location : Home > C > CMF659R0900FKEK
CMF659R0900FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF659R0900FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF659R0900FKEK RES 9.09 OHM 1.5W 1 AXIAL 893000 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF659R0900FKEK RES 9.09 OHM 1.5W 1 AXIAL 1412600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1625868-6 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/4W 0805
3-1625868-6 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1625868-6 TE Connectivity AMP Connectors 1255700 2015+ RES SMD 12.4 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-1625868-6 TE Connectivity AMP Connectors 595700 2015+ RES SMD 12.4 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3-1625868-6 TE Connectivity AMP Connectors 600500 1537+ RES SMD 12.4 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.