Location : Home > 4 > 4306R-101-472LF
4306R-101-472LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-472LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-472LF RES ARRAY 4.7K OHM 5 RES 6SIP 684500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-472LF na 100 BourNS/TI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
4306R-101-472LF Resistor Networks & Arrays 6pin 4.7Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4306R-101-472LF standard package with RoHS 43510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-101-472LF RES ARRAY 4.7K OHM 5 RES 6SIP 1313500 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com