Location : Home > 4 > 416F38423ASR
416F38423ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139310 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 41535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38423ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139310 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 98590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453532 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold