Location : Home > A > ASG-D-V-B-491.520MHZ
ASG-D-V-B-491.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-D-V-B-491.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-D-V-B-491.520MHZ OSC VCXO 491.52MHZ LVDS SMD 87410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
147065-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold