Location : Home > 4 > 416F38423ATR
416F38423ATR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423ATR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 140170 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 42395 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38423ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 140170 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 57819 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423ATR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 98390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
950432-8200-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
950432-8200-AR-TP 3M 287910 2016+ CONN SOCKET 32POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284514-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
2-284514-3 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2-284514-3 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-284514-3 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284514-3 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929870-01-18-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-18-30 3M 147780 2016+ CONN SOCKET 18POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929870-01-18-30 3M 287470 2016+ CONN SOCKET 18POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1756170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1756170000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756170000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 8POS 90 AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1756170000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
CLT-122-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
811-22-038-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-038-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-038-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 38 POS .217 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-038-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 38 POS .217 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-038-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 38 POS .217 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd