Location : Home > 4 > 416F38412ALT
416F38412ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38412ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38412ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139930 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38412ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 42155 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38412ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 139930 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38412ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 57579 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38412ALT CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037546 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 10-28 AWG
3037546 Phoenix Contact 140050 NEW RoHS STS 4-QUATTRO OG FindCores Electronics Inc.
3037546 Phoenix Contact 146970 2016+ STS 4-QUATTRO OG Unitronix Electronics Limited
3037546 Phoenix Contact 242280 1538+ STS 4-QUATTRO OG Alphatek Technology Limited
3037546 Phoenix Contact 242280 1538+ STS 4-QUATTRO OG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7-534206-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-534206-1 Electronics 26259 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7-534206-1 Electronics 26259 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7-534206-1 STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-284516-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-5 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-5 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-5 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 15POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
2-641606-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
2-641606-2 AMP 28000 12+ 12+ Evergreen Electronics Co.,Ltd
2-641606-2 Semiconductor 19935 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-641606-2 STOCK 46980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
22-16-2201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
821-S1-009-30-014191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-009-30-014191 Preci-Dip 147880 2016+ CONN SPRING LOAD 9POS SMT 6MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-009-30-014191 Preci-Dip 298390 2016+ CONN SPRING LOAD 9POS SMT 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3220-16-0100-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1-796644-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796644-6 TE Connectivity AMP Connectors 157150 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796644-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796644-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 16POS 5MM GREEN EKT Electronics Co., Ltd
1-796644-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 16POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
801-87-020-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-020-40-002101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-020-40-002101 Preci-Dip 157120 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-020-40-002101 Preci-Dip 299190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com