Location : Home > D > DSC1001DI2-074.1758T
DSC1001DI2-074.1758T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-074.1758T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-074.1758T OSC MEMS 74.1758MHZ CMOS SMD 61745 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-074.1758T OSC MEMS 74.1758MHZ CMOS SMD 57019 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-074.1758T OSC MEMS 74.1758MHZ CMOS SMD 89150 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-022-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-022-10-453101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-022-10-453101 Preci-Dip 289090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com