Location : Home > D > DF3Z-14P-2V(50)
DF3Z-14P-2V(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3Z-14P-2V(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3Z-14P-2V(50) standard package with RoHS 42910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DF3Z-14P-2V(50) CONN HEADER 14POS 2MM VERT GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF3Z-14P-2V(50) originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3244481 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Isolated Orange 12-24 AWG
3244481 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244481 Phoenix Contact 147590 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Unitronix Electronics Limited
3244481 Phoenix Contact 287810 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1016900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-20 AWG
1016900000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1016900000 Weidmuller 147220 2016+ DISCONNECT LATERAL W/STB WM BG Unitronix Electronics Limited
1016900000 Weidmuller 8000 2012+ DISCONNECT LATERAL W/STB WM BG TPC Global Service Co.Ltd.
66925-038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1756890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756890000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756890000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 24POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1756890000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
833-83-084-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1555760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 9POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1555760000 Weidmuller 147720 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1797850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1797850000 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797850000 Weidmuller 147330 2016+ SL-SMT 5.00/07/180 BK 1=250PCS Unitronix Electronics Limited
1-1546722-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1804849 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole