Location : Home > 4 > 416F3741XCSR
416F3741XCSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XCSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XCSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139460 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 41685 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139460 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XCSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57109 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XCSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015445836 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-228-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-228-41-001101 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-228-41-001101 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-228-41-001101 Preci-Dip 297410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1996375 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1996375 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1996375 Phoenix Contact 147330 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1996375 Phoenix Contact 299090 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-644488-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-1986720-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986720-4 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986720-4 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45214-520230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
45214-520230 3M 157830 2016+ CONN HEADER .05 14POS RA T/H Unitronix Electronics Limited
45214-520230 3M 287970 2016+ CONN HEADER .05 14POS RA T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022282172 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold