Location : Home > 4 > 416F3741XCLR
416F3741XCLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XCLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XCLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 41785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XCLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XCLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-117-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-117-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147420 2016+ CONN STRIP SKT 17POS .100 L.472 Unitronix Electronics Limited
316-93-117-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288490 2016+ CONN STRIP SKT 17POS .100 L.472 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-024-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-024-65-001101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-024-65-001101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com