Location : Home > 5 > 520T05HA19M2000
520T05HA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T05HA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T05HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T05HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T05HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T05HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T05HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-018-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-018-30-002101 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-018-30-002101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-018-30-002101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1556760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1556760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1556760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 90 19POS OR EKT Electronics Co., Ltd