Location : Home > 4 > 416F3741XCTR
416F3741XCTR
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XCTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XCTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139360 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41585 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139360 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XCTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57009 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XCTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98250 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-6820-90C Aries Electronics 157190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-6820-90C Aries Electronics 278450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com