Location : Home > 4 > 416F37413ADT
416F37413ADT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37413ADT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37413ADT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139720 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37413ADT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 41945 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37413ADT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139720 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37413ADT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57369 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37413ADT CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 98450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3002568 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-30 AWG
3002568 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3002568 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
316-93-153-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1946406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1946406 Phoenix Contact 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1946406 Phoenix Contact 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-8550-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-8550-610C Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-8550-610C Aries Electronics 278070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-161-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
499-83-222-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-83-222-10-003101 IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-83-222-10-003101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
499-83-222-10-003101 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com