Location : Home > S > SIT8008ACE7-25E
SIT8008ACE7-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE7-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 140130 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 57779 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 97810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 4-20 AWG
ATB16G Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB16G Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB16G Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
346-83-161-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325148-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5452896 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)