Location : Home > S > SIT8008ACE7-18S
SIT8008ACE7-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE7-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 140030 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57679 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 97610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A18-LCG Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
A18-LCG Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
A18-LCG Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET STRAIGHT 18POS GOLD EKT Electronics Co., Ltd
A18-LCG Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET STRAIGHT 18POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A18-LCG IC 40490 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-87-224-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-87-224-41-105101 Preci-Dip 157040 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-224-41-105101 Preci-Dip 298950 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-87-127-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-127-10-003101 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-127-10-003101 Preci-Dip 157820 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-127-10-003101 Preci-Dip 297850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)