Location : Home > D > DNFR14-206FIB-L
DNFR14-206FIB-L
Share on FacebookShare on Facebook
DNFR14-206FIB-L distributors
66527-030LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
22-81250-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-81250-610C Aries Electronics 156970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-81250-610C Aries Electronics 278870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430611-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430611-11-0 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66925-533LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
433303-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433303-21-0 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040680000 Weidmuller 157610 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM GRN R/A Unitronix Electronics Limited
1040680000 Weidmuller 288210 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM GRN R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
725963-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated