Location : Home > 3 > 381LX102M080H022
381LX102M080H022
Share on FacebookShare on Facebook
381LX102M080H022 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX102M080H022 standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-22-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD
2SLG100M Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
2SLG100M Rubycon 51000 N/A CAP ALUM 100UF 2V 20 SMD Hongkong Inductors Limited
MLS132M100EB1D Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK
MLS132M100EB1D Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 100Volts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS132M100EB1D Cornell Dubilier Electronics ( 600800 1532+ CAP ALUM 1300UF 20 100V FLATPCK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS132M100EB1D Cornell Dubilier Electronics ( 78850 2015+ CAP ALUM 1300UF 20 100V FLATPCK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS132M100EB1D IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B43501A3686M67 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 68UF 20% 385V SNAP
B43501A3686M67 EPCOS 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
B43501A3686M67 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 68UF 385V EKT Electronics Co., Ltd
B43501A3686M67 EPCOS (TDK) 787900 1532+ CAP ALUM 68UF 20 385V SNAP Alphatek Technology Limited
B43501A3686M67 EPCOS (TDK) 893100 NEW RoHS CAP ALUM 68UF 20 385V SNAP FindCores Electronics Inc.
EMLF250ADA470MF90G Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
EMLF250ADA470MF90G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EMLF250ADA470MF90G NEW 99950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EMLF250ADA470MF90G United Chemi-Con 606100 NEW RoHS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD FindCores Electronics Inc.
EMLF250ADA470MF90G United Chemi-Con 98270 2015+ CAP ALUM 47UF 20 25V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ESMG201ELL4R7MHB5D Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
ESMG201ELL4R7MHB5D IC 36521 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ESMG201ELL4R7MHB5D NEW 86250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESMG201ELL4R7MHB5D United Chemi-Con 1539900 2015+ CAP ALUM 4.7UF 20 200V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESMG201ELL4R7MHB5D United Chemi-Con 21507 12+ CAP ALUM 4.7UF 200V 20 RADIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MAL215759479E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 500V SNAP
MAL215759479E3 Vishay BC Components 1534000 2015+ CAP ALUM 47UF 20 500V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL215759479E3 Vishay BC Components 782800 1532+ CAP ALUM 47UF 20 500V SNAP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAL215759479E3 Vishay BC Components 87970 2015+ CAP ALUM 47UF 20 500V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MAL215759479E3 Vishay BC Components 87970 2015+ CAP ALUM 47UF 20 500V SNAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012206067 Capacitors Ceramic Capacitors 0.022¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)