Location : Home > M > MLS132M100EB1D
MLS132M100EB1D
Share on FacebookShare on Facebook
MLS132M100EB1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS132M100EB1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS132M100EB1D CAP ALUM 1300UF 20 100V FLATPCK 600800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS132M100EB1D CAP ALUM 1300UF 20 100V FLATPCK 78850 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com