Location : Home > 3 > 381LX101M400H032
381LX101M400H032
Share on FacebookShare on Facebook
381LX101M400H032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX101M400H032 CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP 77890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
381LX101M400H032 CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP 77890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LX101M400H032 CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP 1334000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160675025 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 180 UF 20% 50 V