Location : Home > 1 > 170333J400DB
170333J400DB
Share on FacebookShare on Facebook
170333J400DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170333J400DB Film Capacitors 0.033uF 400V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
170333J400DB CAP FILM 0.033UF 400VDC AXIAL 1512900 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170333J400DB CAP FILM 0.033UF 400VDC AXIAL 883900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170333J400DB Film Capacitors 0.033uF 400V 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd