Location : Home > C > CGS273U075V4C
CGS273U075V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS273U075V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS273U075V4C CAP ALUM 27000UF 75V SCREW 77950 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS273U075V4C CAP ALUM 27000UF 75V SCREW 799700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS273U075V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 27000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS273U075V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 27000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com