Location : Home > B > B41252A128M
B41252A128M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A128M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A128M CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 997800 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252A128M CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 892600 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252A128M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200 F 80V 22X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41252A128M CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 1547800 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41252A128M CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 89050 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD