Location : Home > 1 > 170474K160HC
170474K160HC
Share on FacebookShare on Facebook
170474K160HC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170474K160HC CAP FILM 0.47UF 160VDC AXIAL 1508000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170474K160HC CAP FILM 0.47UF 160VDC AXIAL 879000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170474K160HC Film Capacitors 0.47uF 160V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd