Location : Home > 1 > 170274K160EC
170274K160EC
Share on FacebookShare on Facebook
170274K160EC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170274K160EC CAP FILM 0.27UF 160VDC AXIAL 1513700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170274K160EC CAP FILM 0.27UF 160VDC AXIAL 884700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170274K160EC Film Capacitors 0.27uF 160V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd