Location : Home > F > FFVS6C0656K--
FFVS6C0656K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFVS6C0656K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFVS6C0656K-- Film Capacitors 900volts 65uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFVS6C0656K-- CAP FILM 65UF 900VDC SCREW 582800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com