Location : Home > 3 > 380LX102M350A062
380LX102M350A062
Share on FacebookShare on Facebook
380LX102M350A062 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX102M350A062 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
380LX102M350A062 CAP ALUM 1000UF 350V 20 SNAP 37649 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
380LX102M350A062 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
380LX102M350A062 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd