Location : Home > U > UVK2D331MHD
UVK2D331MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2D331MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2D331MHD CAP ALUM 330UF 20 200V RADIAL 688800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVK2D331MHD RoHS Compliant 38826 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVK2D331MHD 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UVK2D331MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 330uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVK2D331MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk