Location : Home > B > BFC236755183
BFC236755183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236755183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236755183 CAP FILM 18NF 10 400VDC RAD 1217700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950148 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips PL075-1 LIGHT DUTY FLEX EYE 13"