Location : Home > 1 > 150334J63BB
150334J63BB
Share on FacebookShare on Facebook
150334J63BB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150334J63BB CAP FILM 0.33UF 63VDC AXIAL 1235300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
150334J63BB CAP FILM 0.33UF 63VDC AXIAL 599000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3240864 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving WP-STEEL S 27
3240864 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240864 Phoenix Contact 232220 1538+ WP-STEEL S 27 Alphatek Technology Limited
3240864 Phoenix Contact 87970 2015+ WP-STEEL S 27 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CWCP4 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories CLOSING PLATE 4X4"
CWCP4 IC 37300 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CWCP4 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWCP4 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
181-00262 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2.5"