Location : Home > G > GRM033R61A222KA01J
GRM033R61A222KA01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R61A222KA01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R61A222KA01J CAP CER 2200PF 10V 10 X5R 0201 604000 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM033R61A222KA01J CAP CER 2200PF 10V 10 X5R 0201 709200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM033R61A222KA01J CAP CER 2200PF 10V 10 X5R 0201 604000 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM033R61A222KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0022uF 10volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.