Location : Home > U > UZP1C4R7MCL1GB
UZP1C4R7MCL1GB
Share on FacebookShare on Facebook
UZP1C4R7MCL1GB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UZP1C4R7MCL1GB CAP ALUM 4.7UF 20 16V SMD 1517800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UZP1C4R7MCL1GB Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 4.7uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UZP1C4R7MCL1GB CAP ALUM 4.7UF 20 16V SMD 99090 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com