Location : Home > S > SXR222M025ST
SXR222M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR222M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR222M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 25Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SXR222M025ST CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL 1200400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SXR222M025ST CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL 87610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SXR222M025ST CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL 681400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.